O nás

Firma Probaltape spol. s. r. o., Vám představuje svůj výrobní a zprostředkovatelský program lepících pásek a obalových materiálů.  Dodáváme, vysoce kvalitní lepící pásky z trvanlivého, stálobarevného a mrazuvzdorného materiálu, odolného proti UV záření, v mnoha barevných odstínech.

Lepící pásky dodáváme dle přání zákazníka a to ať ve standartním balení anebo je možné přichystat obalové materiály přímo na míru tzn.s upravenou šířkou či délkou. Jsme mladá a dynamická firma, která se snaží časově i kvalitou maximálně vyhovět našim zákazníkům. Disponujeme moderními technologiemi, které nám umožňují přichystat právě to, co si přejete. Všechny tyto produkty si můžete on-line objednat na našich stránkách. Věříme že Vás naše stránky zaujmou a těšíme se na spolupráci s Vámi.

About us

The company Probaltape Ltd. introduce you its production and mediating program of adhesive tapes and packaging materials . We product and supply the high-quality adhesive tapes made of a durable, colour-fast , frostresistant and UV-resistant materials in many colour shades.

We supply the adhesive tapes according to a wish of our customer in a standard packing or we can manage made-to-measure packing with modified width or length. We are a young and dynamic company, which makes effort to meet every wish of our customers. We dispose of modern technologies, which make possible to us to poise, what you wish. All our products you can order on-line on our web-site. We belive, that it holds you and we are looking forward to cooperation with your company.